אמנם עברו מאז כמה שנים אבל אני עדיין זוכרת את עצמי, כילדה עומדת ומסתכלת על אימא שלי שמה כיסויי ראש. זוכרת את עצמי מתגנבת לחדר שלה ומודדת את המטפחות והכובעים שלה.  אני תוהה האם עולם המטפחות נשאר אותו דבר מאז?

 

משהו אחד בולט מאד השתנה בעיניי מאז התקופה של אימי, אנחנו חייבות להודות בזה, היום, המטפחת נהפכה לאקססוריס. המטפחת היא בעצם האקססורי הכי חשוב בארון שלנו!! עד לא מזמן כיסוי הראש שלנו היה האחרון ב"שרשרת המזון", היום הוא הראשון. פעם המטרה בכיסוי ראש היה "שלא יפריע". שישתלב בצורה נורמלית וכמה שפחות יהרוס. לבשו כיסויי ראש כי..מה לעשות, חובה. עכשיו אנחנו לובשות כיסוי ראש כי אנחנו רוצות! כי הוא שיקי ומוסיף ללוק. לפעמים אפילו נבחר את המטפחת שאנחנו רוצות לפני שקנינו שמלה. הראש השתנה!

  

מי מכן לא נתקלה בסיטואציה הבאה: את נכנסת לחנות מטפחות ובמשך שעה אוכלת סרטים מה לבחור. יש מגוון ענק של צבעים, סגנונות, סוגי קשירות. רק לבחור!

 יש מיליון סוגי קשירות: מיקומים שונים על הראש, קשירת פרח, קשירה הפוכה, קשירת פפיון, זיגזג , משולש ובקיצור אין סוף. אפשר לומר "צרות של עשירים" וזה לגמרי נכון... הפריט הנוסף הזה שנקרא כיסוי ראש הוא כבר לא עול. זה שיק לגמרי! 

בכל זאת שלא תלכו לאיבוד במגוון הרחב שיש, בקרוב נעלה סרטונים של קשירות מיוחדות שיוסיפו לכם ללוק. אוסיף כל פעם סרטונים נוספים וטיפים בסטייל ואפילו לוקים מוכנים אז הישארו מעודכנים! המלצה שלי, לא לפספס את סרטון קשירה ההפוכה, היא ללא ספק אחת המיוחדות ושימושיות שיש וממש באופנה.

 

 נ.ב- יש לכם לוק מיוחד שיצרתם מהפריטים שלנו? נשמח לפרסם אותך פה באתר. שלחי אלינו לכתובת: ayala@topchic.co.il