אודות

Topchic הינו מקום מפגש אינטרנטי המאפשר לנשים לשדרג את המלתחה שלהן בפריטי אופנה (אקססוריז)  נכונים ובמחירים נגישים.
Topchic הינו מגזין סטיילינג אשר מטרתו הינו להפוך כל אחת לסטייליסטית של עצמה!

 האתר מרכז מגוון רחב של אביזרי אופנה אופנתיים, צנועים ומיוחדים. זאת על מנת לאפשר לכל אישה למצוא את פריט האופנה הנכון עבורה בקלות וביעילות. 

מה הופך את  אותם אביזרי האופנה לנכונים ?

מוצרי החברה מעוצבים ומיוצרים ע"י הצוות המוכשר של Topchic כאשר הלקוחה תמיד נמצאת בראש מעיינינו. כמו כן ישנו קולקציית תכשיטים הנבחרת בקפידה ע"י הצוות שלנו שחיי ונושם אופנה וטרנדים. קולקציות האביזרים אינן קבועות ומתעדכנות על בסיס קבוע לפי המתחרש כרגע בתחום האופנה בארץ ובעולם תוך שמירה על ייחוד. כמו כן, האתר ירכז מגוון רחב של מאמרים וטיפים הנכתבים ע"י סטייליסטיות של Topchic במיוחד בשבילכן. הסטייליסטיות יכתבו למענכם בבלוג האופנה של Topchic, ישתפו סרטונים ויכתבו כתבות אופנה במטרה לתת לכן כלים שתוכלו לייצור את המראה המיוחד והמתאים עבורכן כל יום וכל הזמן! 

מוטו החברה: שיק מעל הכל!  הלקוחה במרכז!

חזון החברה: Topchic תהווה חנות ומרכז מידע המאפשרים לכל אישה לקנות את פרטי האופנה שהיא חולמת ורוצה. פריטים שיקים, צנועים ומטריפים במחירים שפויים וללא הרבה מאמץ. הלקוחות שלנו יקבלו מידע אודות סטיילינג ואופנה ויאפשר להם להרכיב בעצמן קולקציה אישית, אופנתית וייחודית להן. כל אישה תוכל לקבל מידע שתעזור לה לייצור לעצמה את המראה האידיאלי עבורה כל יום מחדש.

מטרות החברה:

  1. טופ שיק תהווה חנות אביזרי אופנה הנגישה לכל אישה - ללא הבדל מגזרי
  2. טופ שיק תחשב "המקום"  למציאת אביזרי אופנה טרנדיים ועדכניים.
  3. טופ שיק תעניק לקהל לקוחותיה מגוון טיפים בתחום הסטיילינג.

 

חברת TOPCHIC  משווקת שני מחלקות:
מחלקת בייסיק- כל פרטי האופנה הקלאסי הנדרשים לאישה בהתאם לאופנה הנוכחית בארץ ובעולם.
מחלקת שיק פלוס- תוצרים ייחודיים ושיקים במיוחד לאותה עונה. נתפרו בקפידה ומותאמת לאופנה הנוכחית עם טוויסט של תעוזה, ופריצת גבולות.